weź chwilówkę
na weekend

7000

Minimum formalności

Pieniądze w 15 minut na koncie

Bez BIK

Wypełnij formularz, Oddzwonimy!

Jeszcze tylko jeden krok,
a otrzymasz więcej możliwości

Do końca promocji pozostało: godzin minut i sekundy
Loading…
Chwileczkę, analizujemy Twoje dane!
Media o nas:
line
Mowia o nas
LepszaOferta.pl:
line
LepszaOferta.pl SA
ul.Makuszyńskiego 4
31-752 Kraków
tel. 535 553 507

KRS 0000410204
NIP 675-147-05-02

Kapitał 3 027 500 zł
opłacony w całości
Zapisz się do newslettera:
line
Zainteresowany lepszą ofertą dla Twojego domu lub firmy? Zapisz się! line
Bezpieczeństwo zgodnie z ustawą:
line
Gazeta Rzeczpospolita dziennik.pl newsweek fakt Polskie Radio TVP Kraków
 • Informator:
 • Co to jest LepszaOferta.pl
  Lepsza Oferta to portal służący do zmniejszania wydatków i generowania oszczędności na kredytach, lokatach, inwestycjach. Dowiedz się więcej na www.lepszaoferta.pl
 • Jak oszczędzać
  Aby zacząć oszczędzać wystarczy wypełnić powyższe zgłoszenie , a następnie z pomocą Asystenta Oszczędzania zamienić swoje oferty np. na prąd, internet, telefon, czy kredyty na lepsze i tańsze.
 • Obniżenie rat
  Dzięki konsolidacji lub refinansowaniu kredytów można uzyskać niższe oprocentowanie a tym samym niższą ratę kredytu. Tyczy się to zarówno kredytów gotówkowych, samochodówych, jak i hipotecznych.
 • Obniżenie rachunków
  Prąd, woda, paliwo, internet, telewizja, telefon. Można obniżyć każdy z tych rachunków wybierając Lepsze Oferty.
 • Obniżenie wydatków
  Płacąc za zakupy nie trzeba przepłacać. Możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek, a także odebrać zwrot części wydatków dzięki specjalnemu koncie bankowemu.
 • Tani kredyt
  Jeśli szukasz kredytu gotówkowego, samochodowego, hipotecznego - niezależnie od tego czy będzie to nowy kredyt , czy też refinansowanie lub konsolidacja kredytów które już posiadasz - znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt.
 • Tani prąd
  Czy wiesz, że możesz płacić mniej za prąd nawet o 50%? Wystarczy zmienić dostawcę - niezależnie od tego czy prąd dostarcza Ci tauron, energa, pge czy enea, korzystając z ofert przygotowanych przez LepszaOferta.pl oszczędzisz do 50% na rachunku.
 • Jak zyskać na lokatach
  Znajdź kojrzystniej oprocentowane lokaty i inwestycje. Pamiętaj, że w przypadku lokat bankowych każdy procent jest na wagę złota i przekłada się na realne zyski. Porównamy dla Ciebie wszystkie lokaty na rynku i wybierzemy najlepszą.
 • Kalkulator internetowy
  Dla Ciebie skalkulujemy wszystkie dostępne oferty z kategorii: kredyt, lokata, rachunki domowe, konta osobiste, ubezpieczenia, firma, telefony, telewizja i wybierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie.
 • Ranking ofert
  Codziennie przygotowujemy świeże, najrzetelniejsze rankingi ofert finansowych. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych analityków.
 • Dobre konto bankowe
  Czy wiesz, że na koncie osobistym (ROR) też możesz zarobić? Większość Polaków korzysta z płatnych kont bankowych, tymczasem są oferty pozwalające oszczędzić na prowadzeniu rachunku, ale także odzyskać część wydanych pieniędzy!
 • Tańsze paliwo
  Wybierając Lepsze Oferty pamiętaj aby zapytać Asystenta Oszczędzania o tańsze paliwa - czy to olej napędowy czy bęzyna. Każdy może jeździć taniej. a oszczędności przeznaczysz na co tylko chcesz.
 • Zniżki zakupowe
  Rób zakupy taniej korzystając ze specjalnych zniżek nawet do 50%. Dzięki temu nowy telewizor, komputer a nawet wózek dla dziecka kupisz o wiele taniej.
 • Jak to działa
  Wystarczy wypełnić powyższy formularz, aby skontaktować się z Asystentem Oszczędzania, który bezpłatnie przygotuje niezobowiązujące propozycje oszczędności w każdej dziedzinie Twojego życia.
Aby zapewnić najlepszą jakość usług, serwis LepszaOferta.pl wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) Dowiedz się więcej.

Dziękujemy

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.

Za 5 sekund zostaniesz przekierowany na stronę http://lepszaoferta.pl
Loading…
Lepszaoferta.pl Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.

Za 5 sekund zostaniesz przekierowany na stronę http://lepszaoferta.pl